Rozwijasz własny biznes? Jesteś menadżerką?

Ciężko pracujesz na swój sukces, jednak czasem czujesz, że tracisz swój cel z oczu… Perfekcjonizm, nadmierny samokrytycyzm, pierwsze oznaki wypalenia. Do tego brak wsparcia i zrozumienia ze strony innych.

Szukasz na nowo sensu w pracy, wzmocnienia motywacji i życiowej równowagi? Chcesz wytrwać w biznesowej rzeczywistości, jednak potrzebujesz skutecznie wprowadzić pewne zmiany?

Znalazłaś się we właściwym miejscu.

Nazywam się Małgorzata Pawlińska.

Każdego dnia pomagam kobietom takim jak Ty rozwijać skrzydła w świecie biznesu.

Magorzata Pawlinska psycholog coach ICF

Jestem psychologiem i coachem ICF. Odkąd sięgam pamięcią, fascynował mnie drugi człowiek i jego wewnętrzny potencjał. Zastanawiałam się, jakie cechy osobowości wspierają osiąganie sukcesu zawodowego i kształtowanie szczęśliwego życia.

10 lat temu zaczęłam pracę w świecie biznesu. W swojej drodze zawodowej poznałam specyfikę małych, polskich firm, ale także wielkich międzynarodowych korporacji. W pracy zawsze z uważnością obserwowałam innych. Widziałam w nich to, co najlepsze, czego oni sami często nie widzieli.

Jednocześnie często widziałam, jak ich potencjał się nie realizował…

Krucha, wrażliwa kobiecość w twardym świecie biznesu

Przez te wszystkie lata poznałam wiele wyjątkowych kobiet, które angażowały się całym sercem w to, co robiły. Jednocześnie były wobec siebie zbyt wymagające, łatwo ulegały emocjonalnemu wypaleniu. Ich wysokie ambicje nakręcały spiralę pracoholizmu, ciągłego podwyższania swojej poprzeczki. Niezależnie, czy pracowały na etacie, czy miały własny biznes – w pewnym momencie natrafiały na blokadę. Gubiąc się w tym, co ma dla nich sens, wchodziły na prostą drogę do wypalenia. Nie potrafiąc dbać o siebie, same zaczęły stawać się swoim największym wrogiem. Niestety wiele ich wspaniałych pomysłów nie realizowało się, bo nie potrafiły radzić sobie ze stresem, lękiem przed oceną i porażką.

 Jako psycholog i Coach ICF pomagam kobietom rozwijać ich przedsiębiorczą naturę

Wiem, jak to robić, bo… sama byłam taką kobietą. Wiedza psychologiczna, a także ukończona Szkoła Coachingu pomogły mi odnaleźć mój prawdziwy, autentyczny głos w sferze zawodowej. Odkryłam skuteczne metody wspierające stworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu życia – w którym praca i życie osobiste tworzą satysfakcjonującą i harmonijną całość. Jestem prekursorką job-craftingu w Polsce, autorką szkoleń z zakresu autoempatii oraz rozwijania przedsiębiorczej osobowości (jeśli chcesz wiedzieć, jak sprawy mają się u Ciebie, zapraszam do wykonania BEZPŁATNEGO testu). 

Poprzez blog, wsparcie psychologiczne i coachingowe, warsztaty oraz kurs on-line pomagam wprowadzać trwałe zmiany w sposobie myślenia. Zmiany w tym, jak postrzegasz siebie, swoją pracę / biznes, by w konsekwencji odnieść sukces, na jaki zasługujesz!

 

Przynależę do International Coach Federation i pracuję zgodnie z kodeksem etycznym ICF oraz etyką i standardami zawodu psychologa.

P.S. Parę ciekawostek o mnie? W wolnych chwilach najczęściej spaceruję, czytam powieści, tańczę. Cenię „rytuały” i spokój w codzienności. Chętnie zamieszkałabym w bibliotece, bo lubię klimat, jaki odnajduję w takich miejscach. Najbardziej jednak uwielbiam patrzeć na moją córeczkę, gdy śpi. Wówczas zupełnie się zatracam, gubiąc poczucie czasu i przestrzeni…

Jeśli chesz dowiedzieć się, jak wyglądała moja METAMORFOZA z Księgowej w Psychologia, przeczytaj MOJĄ HISTORIĘ TUTAJ.
 • Moją wizytówką są moje klientki, przeczytaj, co o mnie mówią:

  Małgosia Pawlińska jest osobą w pełni oddaną temu czym się aktualnie zajmuje. Nie ma znaczenia fakt, czy jest to spotkanie off-line, czy kurs on-line. Jej kompetencja i Twoje zaangażowanie skutkuje pogłębioną refleksją nad samą/samym sobą.

  Karolina Niemczyk-Biłka

 • Moją wizytówką są moje klientki, przeczytaj, co o mnie mówią:

  Gosia jest bardzo kompetentną osobą, na sesjach tworzy partnerską i przyjazną atmosferę, która sprzyja otwarciu się. Odczułam diametralną zmianę – przychodziłam na pierwsze zajęcia załamana, nie widząc sensu w życiu ani w tym, po co pracuję, a teraz dostrzegam niezliczone pomysły na siebie i, co ważne, wierzę w siebie i chcę zarażać tym entuzjazmem innych!

  Dagmara Łopąg

 • Moją wizytówką są moje klientki, przeczytaj, co o mnie mówią:

  – Prowadząca jest mega ciepłą osobą, o kojącej aurze i przebywanie z nią to wielka przyjemność.

  – Bardzo podobało mi się zaangażowanie prowadzącej, jej spokój i opanowanie. Czuć było, że jest w 100% dla nas

  Uczestniczki o warsztatu „Autoempatia dla kobiet biznesu”

 •  Moją wizytówką są moje klientki, przeczytaj, co o mnie mówią:

  Małgosia to bardzo miła i ciepła osoba, jest świetna w tym co robi!

  Justyna Majdak

 • Moją wizytówką są moje klientki, przeczytaj, co o mnie mówią:

  Małgosia Pawlińska jest człowiekiem, którego życzę każdemu, aby spotkał na swojej drodze rozwoju. Jest tak ciepłą i wspierającą osobą, do tego w pełni akceptującą wszystko i wszystkich, szanującą, i kompetentną.

  Paulina Wójcik

 • Moją wizytówką są moje klientki, przeczytaj, co o mnie mówią:

  Tak ciepłej, profesjonalnej i zaangażowanej kobiety dawno nie spotkałam.

  Małgorzata Trznadel, malgorzatatrznadel.pl